Nové produkty od Vážky

Papírků není nikdy dost. Proto jsme rozšířili naši nabídku o další druhy tak, abyste měli opravdu z čeho vybírat a každý si přišel na své. Je libo konopné papírky nebo třeba párty růžové?

Bez rožků, bez starostí

Rádi byste si balili, ale nejste v tom úplně zruční či stále hledáte tu správnou techniku? Nevěřili byste, jak úplná drobnost dokáže změnit celý proces balení. Odřízli jsme papírkům dva rožky, díky kterým vám půjde balení mnohem lépe od ruky. 

Delikátní delikatesa

Jste gurmáni a rádi si vychutnáváte svoji chvilku s Vážkou? Delikátní papírky v červené knížečce jsou zlatou střední cestou, co se týká gramáže papírků a rychlosti jejich hoření. Červené papírky hoří středně rychle. 

Cigaretové papírky 

Přírodní konopné

Milovníkům přírodních, čistých produktů přijdou vhod konopné papírky, které jsou nebělené, mají přírodní texturu a jsou vyrobené z konopné buničiny. Navíc mají nízkou gramáž a díky tomu pomaleji hoří, takže si svoje oblíbené Vážky vychutnáte o to déle. A nebojte, žádné vedlejší látky neobsahují. 

Růžové párty papírky

Jen růžová to může být. Růžové papírky pro dámy jsou vhodným společníkem na party a kamkoliv, kde chcete oslnit. Hoří opravdu pomalu, tak si je můžete v klidu vychutnat a rozproudit mezi tím rozhovor a zábavu. 

Nejtenčí papírky

Jemné papírky jsou naše nejjemnější a jsou určeny pro opravdové gurmány a milovníky dlouhých chvilek s Vážkou. Mají gramáž 10 g/m² a nic tenčího u nás nenajdete. Hoří ooopravdu poooomalu.   

Inspirovali jsme vás pro vyzkoušení nových papírků, nebo sázíte na starou dobrou klasiku? S Vážkou nikdy nešlápnete vedle. 

Karton Vážka bez rožků

Sdílet článek